Західноукраїнський послідовник Путіна

9 травня традиційно гучно відзначили в “совєтській” Росії. Нашій редакції, серед інших агітаційних путінських “перлів”, приглянулось ось це фото.

Начебто – нічого надзвичайного у ньому немає. Якби не прямий зв’язок з бандерівської Борщівщиною. З повагою ставимось і аж ніяк не проти вшанування пам’яті тих, хто загинув під час Другої світової війни. Але… Але не так, як під “чуйним керівництвом і наглядом” примусили до цього учнів місцевої школи її директор та голова Стрілківецької громади і активний “бютівець” Іван Стефанишин. Одягнув дітей у “гімнастьорки” і ремені з п’ятикутними зірками.

Очевидці стверджують, що були там і пісні та танці радянських часів. Негативний розголос пішов миттєво і пан (чи то пак – товаріщ Стефанишин) публікацію цю, якою навіть встиг похвалитись у соцмережах – негайно видалив. Але наївно не оцінив нинішніх технічних можливостей – “радянські” фотки не тільки масово скопіювали, а й прокоментували. Подаємо все “скопійоване” без жодних купюр. Надто промовистою є реакція на “червонозіркову” ініціативу “совєтсько-бютівського новатора” Стефанишина. Те, що зробив цей “деревляний дєятєль”, на щастя, не означає, що на Борщівщину повертаються часи радянсько-путінської імперії. Читайте далі…

Джерело: Борщівське Інформаціне Бюро

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*