Віктор Овчарук: Використання публічних коштів повинно бути під особливим контролем

На цьому наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук під час зустрічі  із громадським активістом, представником експертно-аналітичної групи “Акцент” Богданом Малиняком.  Йшлося про організацію слухань публічних звітів головних розпорядників державних коштів за 2016-ий та щоквартальних звітувань у цьому році.  «Тернопільська обласна рада запровадила механізми щодо прозорого використання публічних коштів. А саме – відкриті звітування головних розпорядників коштів перед громадою та депутатами. Інформація про використання коштів постійно подається на офіційному сайті обласної ради у рубриці «Публічні фінанси», – зазначив Віктор Овчарук.

Очільник обласної ради підтримав ініціативу детально вивчати використання коштів, виділених на обласні програми. «Буду вдячний за аналіз ефективності використання таких коштів», – додав Віктор Овчарук.

Під час зустрічі  домовлено про  організацію круглого столу про використання публічних коштів протягом минулого року та реальних результатів фінансування галузей та програм.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*