Віктор Овчарук: «Від якості доріг області залежить і розвиток туризму, і залучення інвестицій»

Очільник обласної ради наголосив на тому, що ремонт  доріг є одним з пріоритетних напрямків діяльності обласної влади під час зустрічі із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, який з робочим візитом відвідав Тернопільщину. «На пленарному засіданні, яке відбулося 10 травня, депутати прийняли рішення про внесення змін до обласного бюджету. Зокрема, йдеться і про фінансове забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування.  Воно здійснюватиметься  за рахунок перевиконання платежів з митного збору, – зазначив Віктор Овчарук. – Кошти акумулюються на спеціальному фонді обласного бюджету. Уже зібрано понад 35 мільйонів гривень. Переконаний, найперше потрібно привести до ладу головні транспортні артерії області. Адже від якості доріг області залежить і розвиток туризму, і залучення інвестицій».

Цей напрямок в роботі повністю відповідає головним завданням, визначеним на загальнодержавному рівні. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман проінспектував, як проводиться реконструкція однієї з  найважливіших міжнародних магістралей області. Це дорога Тернопіль-Дубно (ділянка поблизу Збаража), яка є частиною міжнародної траси М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече.

1

Очільник уряду зауважень до перебігу робіт з ремонту дороги  не мав. «Торік на ремонт доріг лише у Тернопільській області було виділено 200 мільйонів гривень. Цього ж року ця цифра зросла втричі й становить 600 мільйонів гривень. У планах також внести пропозицію на розгляд парламенту, щоб розпочати більш масштабний ремонт дороги Львів-Тернопіль-Хмельницький-Вінниця-Умань-Одеса. Адже це дуже важлива магістраль для України в цілому», – підкреслив Прем’єр-міністр України.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*