Віктор Овчарук: Тернопільщина намагається розв’язати серйозну проблему

Майже 1мільйон 700 тисяч гривень виділила Тернопільська обласна рада для будівництва нових очисних споруд для комунальної установи обласної ради  – Новосільського обласного навчально-виховного комплексу, що у Підволочиському районі. Сьогодні, 2 березня, їх було введено в експлуатацію.

«Нас зібрала важлива подія – ми відкриваємо водоочисні споруди у навчально-виховному комплексі. Якісні очисні споруди – це перш за все здоров’я нинішніх вихованців закладу, здоров’я усіх мешканців села та врешті – позитивні перспективи розвитку місцевої громади, – наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук. –  І хоча у нашому краї відсутність очисних споруд – серйозна проблема, Тернопільщина намагається розв’язати її. Так, протягом двох років споруджено дев’ять очисних споруд. Вартість проектно – кошторисної документації та будівництва очисних споруд для  Новосільського обласного спеціального навчально-виховного комплексу становила майже 1 мільйон 700 тисяч гривень. Символічно, що сьогоднішня подія відбувається у перший тиждень Великоднього  посту, який дається християнам для очищення душі та тіла. Тож нехай подальші ваші дії та помисли також будуть чистими».

Віктор Овчарук  із головою об’єднаної територіальної громади, керівником закладу, керівництвом Підволочиського району також обговорив питання облаштування огорожі цього навчального закладу, який розташований біля центральної дороги.

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*