Віктор Овчарук: “Тернопільщина йде шляхом модернізації системи господарювання та побудови процвітаючої європейської громади”

На цьому наголосив голова обласної ради під час відкриття  Міжнародного інфестиційного форуму “Тернопільщина Invest-2017”. Участь у форумі беруть  дипломати, представники  торгово-промислових палат іноземних держав в Україні, бізнесу.

“Мені надзвичайно приємно вітати Вас від імені депутатського корпусу Тернопільської обласної ради на нашій благословенній тернопільській землі, з великою приємністю засвідчити свою повагу українським та іноземним гостям, нашим друзям та партнерам, присутнім на сьогоднішньому форумі. Вашу учіасть рприймаємо як вияв підтримки економічних та соціальних процесів у нашій державі. Програма Міжнародного інвестиційного форуму в Тернопільській області, двосторонні зустрічі з представниками  бізнес-кіл, візити на підприємства краю продемонструють, що на карті нашої країни є цікавий регіон з багатою історією і достатнім економічним та інвестиційним потенціалом у сфері сільського господарства, промисловості, туризму, освітній та медичних галузях.

Тернопільщина йде шляхом модернізації системи господарювання та побудови процвітаючої європейської громади. Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – ключова реформа з усіх, які зараз тривають в Україні. Фактично, це зміна системи управління країною, перехід від адміністративної системи до реального самоврядування. І у цьому питанні Тернопільщина  є в числі перших серед областей України та має вже відповідний досвід, яким ділиться з іншими.

У процесі інвестування важливими чинниками є також час і довіра. На Тернопільщині цінують час інвесторів, і проекти реалізуються у короткі терміни. Переконаний, що з кожнгим роком компаній, які вкладають кошти у Тернопільську область, буде все більше. Ми зацікавлені у розвитку взаємовигідного, динамічного партнерства. Хочеться висловити надію на Вашу підтримку наших прагнень, а також впевненість у тому, що вже невдовзі зможемо очікувати нових спільних ідей та проектів у реалізації завдань соціально-економічного розвитку області, зміцненню української державності”.

23

Участь у форумі беруть також перший заступник голови обласної ради Василь Деревляний, заступник Любомир Крупа, депутати обласної ради.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*