Віктор Овчарук: «Складімо спільну молитву за Героїв Небесної Сотні»

Три роки тому про Україну заговорив увесь світ. Три роки тому у серці нашої держави, на головному майдані Києва, сталися події, які  змусили усіх українців переоцінити власне життя та життя країни.  Сотні тисяч вишли на майдан із мирними намірами вплинути на владу, дослухатися до їхнього голосу, щоб жити у цивілізованій демократичній державі.  Та проти неозброєних  вийшли озброєні – вони  не давали шансів вижити, вони убивали  юних, безвусих і старших. Тих, хто  на той час посмів постати проти тодішнього режиму. Їх, загиблих,  понад сотня.

Небесна Сотня Героїв.

Утретє в Україні 20 лютого є днем  скорботи, пам’яті, днем  задуми над тим, заради чого боролися і що відстоювали ті хлопці та дівчата на Майдані Незалежності у Києві, чого прагли і за що поклали своє життя. Вони – наша совість і наше сумління. Перед ними маємо сповідатися про наші наміри та  наші кроки.

Серед них – сім уродженців нашого краю: Олександр Капінос, Устим Голоднюк, Назар Войтович, Василь Мойсей, Ігор Костенко, Тарас Слободян, Василь Аксенин…

Складімо спільну молитву за Героїв. Та, головно, завжди пам’ятаймо про них та про те, якою ціною Україна прокладає свій шлях до незалежності та цілісності, до права бути демократичною, міцною та вільною країною.

Слава Україні! Героям слава!

Голова Тернопільської обласної ради          Віктор Овчарук

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*