Віктор Овчарук: Не можна розкидатися тим, що має область

Віктор Овчарук провів нараду щодо впорядкування  таких лісових масивів. «Не можна розкидатися тим, що має область,  – наголосив очільник обласної ради. – на цих територіях  масово вирубується ліси. За них ніхто не відповідає, відтак неможливо притягти до відповідальності винних. Пропоную такі масиви  взяти під контроль Тернопільської обласної ради та пильнувати за ними. Потрібно провести інвентаризацію та виробити правила  збереження зелених насаджень, їх охорони та збереження».

Участь у нараді брали представники виконавчого апарату обласної ради, відповідальні за даний напрямок роботи, Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області з питань державної реєстрації, державної інспекції у Тернопільській області, Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства, Асоціації агролісогосподарських підприємств Тернопільської області, департаменту агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації, відділу державної експертизи Головного управління Держеокадастру у Тернопільській області.

Присутні підтримали пропозицію Віктора Овчарука про те, щоб такими лісами опікувалося комунальне підприємство Тернопільської обласної ради, яке б взяло  на себе відповідальність за збереження лісових насаджень та їх охорону. Очільник області також запропонував долучити до охорони лісів області громадські організації.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*