В Бережанському районі відкрили сучасне швейне підприємство – ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

В Бережанському районі відкрили сучасне швейне підприємство

В c.Жуків, Бережанського району відбулося урочисте відкриття новоствореного сучасного швейного підприємства ТОВ «Мануфактура». Цієї події жителі села чекали з нетерпінням. Ошатно прибране приміщення, музика духового оркестру та дзвінкий спів  вихованців Жуківської музичної школи забезпечили урочистість святковій події. Юні артисти від імені жителів села дякували керівнику ТОВ “Мануфактура”   Гаркоту Ігору Богдановичу за те, що він повірив в їхніх людей, повірив в їхнє село.

В церемонії відкриття взяли участь голова районної ради Василь Білик , голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич, сільський голова  Василь Крамар, начальник відділу економічного розвитку РДА Володимир Урдейчук, директор районного центру зайнятості населення Богдан Дубінський, жителі села та навколишніх сіл.

«Люди – це найбільша цінність  і вони повинні працювати на своїй рідній землі. Ми покажемо Європі, що можна працювати в Україні. Ми будемо працювати і підтримувати економічну міць нашої держави» – підкреслив керівник фабрики.

Після урочистого перерізання стрічки найперше, що кидається у вічі – це освітлення, чистота та високотехнологічне сучасне обладнання провідних брендів: швейні машинки із програмним забезпеченням, столи, праски із подачею пари та інше устаткування. Підприємством вкладено значну суму інвестицій: проведено капітальний ремонт приміщення, влаштовано систему опалення на альтернативні види палива. Для працівників створені хороші побутові умови.

За добрим християнським звичаєм місцевий священик освятив і окропив швейний цех святою водою та у спільній молитві поблагословив керівника та працівників на добру справу та хорошу працю.

Надалі І. Гаркот ознайомив керівництво з процесом виробництва підприємства. Наразі швейна фабрика починає свій старт з 25-ти робочих місць. До кінця 2018 року заплановано розширитись до 70 робочих місць.

Спеціалізація ТОВ «Мануфактура» – це пошиття чоловічих сорочок. Запланований обсяг виробництва 10 тисяч штук виробів в місяць. Продукція, що виготовлятиметься на фабриці буде експортоорієнтованою. Зовнішньоекономічна діяльність буде проводитись із країнами ЄС: Польща, Німеччина, Швеція.

Конкурентну і стимулюючу до постійного зростання продуктивності праці заробітну плату заплановано встановити на рівні 10 тисяч гривень для працівника.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*