У вересні на Тернопільщину завітають духовні делегації з 20 країн Європи – ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

У вересні на Тернопільщину завітають духовні делегації з 20 країн Європи

На Тернопільщині вже розпочалась підготовка до проведення ХІІІ Конгресу «Marian European Network». Тернопільська обласна державна адміністрація долучилась до цього процесу та активно допомагає в його організації. В рамках міжнародного духовно-суспільного заходу протягом 19-22 вересня до Зарваниці з’їдуться делегації з 20 Марійських Духовних Центрів Європи.

«Як відомо Тернопільська область є духовною колискою Західної України. Одним з найсвятіших місць нашого краю, яке об’єднує греко-католиків, православних та римо-католиків є Зарваниця. Цієї осені тут пройде визначна для нашої області і для нашої держави подія – ХІІІ Конгрес Марійського Європейського Зв’язку. Наша адміністрація завжди підтримуватиме та допомагатиме в проведенні подібних важливих християнських заходів. Адже вони не лише зміцнюють духовність, а й представляють нашу державу на міжнародному рівні», – наголосив Голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі з Архиєпископом та митрополитом Тернопільсько-Зборівської МДЦ «Зарваниця».

Участь в зустрічі по організації ХІІІ Конгресу «Marian European Network» також взяли заступник голови ТОДА Юрій Юрик, єпископ Теодор та духовенство Тернопільсько-Зборівської архієпархії.

До слова, Марійський Духовний Центр в с.Зарваниці, входить до складу Асоціації Марійських Духовних Центрів, що об’єднує 20 католицьких Центрів всієї Європи. Це християнське об’єднання було засноване в 2003 році та має апробацію і підтримку Ватикану. До його складу входять Святилища таких країн як Німеччина, Бельгія, Швейцарія, Франція, Австрія, Англія тощо.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*