У Бучачі хочуть поставити пам’ятник Героям Небесної Сотні

У залі засідань районної ради відбулось чергове обговорення щодо спорудження в місті Бучач пам’ятника Героям Небесної Сотні, в якому взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Бебих, заступник голови РДА Ігор Погонець, голова районної ради Віталій Фреяк, міський голова Йосип Мосціпан, представники громадсько-політичних сил, учасники АТО, волонтери та громадськість краю про це повідомляє БУЧАЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на Бучацьку РДА у facebook.

Свої творчі роботи на обговорення представили відомі у краї художники Вадим Кісельов, Володимир Слободян, Роман Лесів, Володимир Качуровський, Тарас Паляниця з Бучача, мистецтвознавець із села Звенигород Зеновій Пеньонжик, а також Олег Висоцький, товариш батька Ігоря Римара.
Як і автори представлених робіт, так і учасники обговорення були єдині в тому, що майбутній архітектурний проект має бути сучасним, ідейно-багатим та мати належне місце розташування.
За результатами зібрання було прийнято рішення про те, що дані проекти будуть виставлені у фойє адмінбудинку, де кожен охочий зможе проголосувати за той варіант, який йому найбільше подобається. Окрім того, вирішили залучити фахових спеціалістів до процесу вивчення та обговорення, а також забезпечити широке висвітлення даного питання у ЗМІ та інтернет-ресурсах.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*