Тернополем уже ходить вертеп – ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Тернополем уже ходить вертеп

Вертепні герої на Театральному майдані у Тернополі закликали людей працювати легально. Оскільки лише легальна робота є запорукою отримання пенсії у майбутньому.

Протистояння добра і зла – такий лейтмотив студентського флешмобу. Організував вертеп на економічну тематику Пенсійний фонд разом зі студентами. У такий оригінальний спосіб вони привертали увагу людей до проблеми тіньової зайнятості, пише zz.te.ua, передає ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ.

«Ми знаємо, що у Тернополі зараз дуже поширені зарплати «в конвертах». Людина має пам’ятати, що, отримуючи зарплату «в конвертах», вона втрачає право на пенсію. Спочатку люди не задумуються, але потім проблему важко вирішити. Є багато способів боротьби, але ми тут звертаємося до громадської свідомості. Суть нашої сценки у боротьбі світлих і темних сил. Світлі сили переконують, що слід дотримуватися законодавства, сплачувати податки, працювати легально. Кожен працівник має право вимагати офіційного працевлаштування», – каже співорганізатор заходу, студент Ігор Чорний.

Представники Пенсійного фонду пояснюють: неоформлені працівники ризикують залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, які гарантує держава при нарахуванні пенсії. Крім цього, передбачена адміністративна відповідальність за нелегальну зайнятість.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*