Тернопільські юнаки підуть скоріш у поліцію ніж в армію – ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Тернопільські юнаки підуть скоріш у поліцію ніж в армію

Юнаки з Тернопільщини замість військкомату потраплять у поліцію.

Ще дві відправки призовників відбудуться 22-23 листопада, після чого осінній призов на строкову службу завершать, повідомляє ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на “Про те“.

Ц військоматі кажуть, що із запланованих чотирьох сотень юнаків залишилося “знайти і урочисто відправити” на службу в українську армії ще 40 призовників.

За словами заступника військового комісара облвійськкомату по роботі з особовим складом підполковника Андрія Миськіва, дуже низька явка призовників у військкомати.

Найгірші результати у Бучацькому і Монастирському районах. У Тернополі і районі ситуація із строковиками краща, ніж з контрактниками.
Військовий комісар Тернопільського об’єднаного міського військкомату майор Микола Бойко говорить, що з призовом міський військкомат впорався.

“Є ще дві відправки, але ми маємо на них людей. Але це не знімає відповідальності з призовників, які мали з’явитися у військовий комісаріат чи за викликом чи без. Бо є указ Президента, де написано: навіть якщо призовник не отримав виклику, він має з’явитися у військовий комісаріат, де стоїть на обліку. Значна частина проігнорувала ці вимоги. Тому списки таких юнаків будуть передані в правоохоронні органи, де нададуть оцінку їхнім діям”,  – додає комісар.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*