Суд виніс вирок закарпатцям, що вербували тернополян у російське рабство – ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Суд виніс вирок закарпатцям, що вербували тернополян у російське рабство

Житель Закарпаття разом зі спільницею заманювали людей у Росію, де їх примушували безкоштовно працювати у теплицях.

По 5 років ув’язнення отримали жителі Закарпаття, які переправляли тернополян у примусове рабство на Росії, передає ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ.

Як повідомили в прес-службі ГУНП області, зловмисників викрили восени 2014 року правоохоронці Тернопільщини.

Злочинний дует шукав людей із скрутним матеріальним становищем та пропонував їм доволі високооплачувану роботу в тепличному господарстві – 500-1000 доларів. Обіцяли належні умови проживання та харчування. Охочих підзаробити таким чином знайшлося чимало.

Людей відвозили до Краснодарського краю Російської Федерації. Але реальність виявилася інакшою чим пишні обіцянки. Українці потрапляли у справжнє трудове рабство. Одразу по приїзду їхні паспорти забрали. Заробітчанам забороняли спілкуватися та виходити за межі теплиць. Жили робітники в жахливих умовах, а працювали безкоштовно. Втекти можливості не було.

І хоч на суді про нелюдські умови свідчили десятки потерпілих, підсудні заперечували свою провину. Втім, суд визнав обох звинувачених винними.

Чоловіка засудили до п’яти років і одного місяця позбавлення волі, його спільницю – до п’яти років.

Це, до слова, мінімальне покарання, передбачене Кримінальним кодексом за злочини пов’язані з торгівлею людьми чи інші незаконні угоди щодо передачі людини.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*