Степан Барна: Жодних маніпуляцій при передачі землі ТНЕУ бійцям АТО бути не повинно (ВІДЕО) – ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Степан Барна: Жодних маніпуляцій при передачі землі ТНЕУ бійцям АТО бути не повинно (ВІДЕО)

Процес передачі землі, від користування якою відмовляється ТНЕУ, для передачі її учасникам АТО – має бути максимально прозорим. На цьому наголосив Голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі з керівниками громадських об’єднань учасників АТО.
«В проектному інституті мають розробити проектування території, яке дасть можливість виділити земельні ділянки поблизу міста Тернополя додатково для близько 900 учасників АТО. Важливим є те, що ми ведемо мову про жителів Тернопільської області, і не обмежуємося тільки тернополянами. Прийом заяв буде здійснюватися у Центрі підтримки армії, який розташований у фойє ОДА», – зазначив Степан Барна.

За його словами, справедливо буде, щоб в даній ситуації в першу чергу ділянками були забезпечені викладачі та студенти ТНЕУ, які мають статус учасника АТО. А також ті жителі області, хто під час виконання бойових завдань отримав поранення. Водночас Голова ОДА зауважив, що претендувати на ділянки зможуть і члени добровольчих батальйонів.
Степан Барна дав доручення створити робочу групу, яка напрацює найбільш оптимальний варіант розподілу земельних ділянок, враховуючи інтереси учасників АТО. При цьому він підкреслив, що до її складу в обов’язковому порядку мають входити представники громадських організацій та спілок АТО, військкомату, а на зустрічі запрошуватися ЗМІ. «Найголовніше – це убезпечити зловживання та маніпуляції, адже питання землі завжди є гострими. Тому я наполягаю на максимальній прозорості та публічності процесу», – наголосив Голова ОДА.

Нагадаємо, 24 листопада в ОДА був підписаний відповідний Меморандум, в рамках якого ТНЕУ відмовляється від користування 84 га землі, яка в подальшому буде передана у приватну власність учасників АТО. За даними ГУ Держгеокадастру в Тернопільській області дана ділянка перебуває у державній формі власності. Загалом у листопаді 2016 року в Тернопільській області зарезервовано більше 5 тис га землі, яка може бути виділена учасникам АТО для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення індивідуального садівництва та особистого селянського господарства.

 

 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*