Степан Барна: Тернопільська область відкрита для нових міжнародних зав’язків – ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Степан Барна: Тернопільська область відкрита для нових міжнародних зав’язків

Тернопільщина продовжить активно розвивати міжнародну співпрацю, про це заявив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час зустрічі з керівником апарату Верховної Ради Автономної Республіки Аджарія Рамазом Болквадзе.

В рамках візиту були обговорені подальші кроки співпраці між грузинською стороною та керівництвом області.

«Вже в найближчому часі ми підтримуватимемо контакти між Парламентом Аджарії та Тернопільською обласною держадміністрацією. Першою пропозицією від нашої сторони стане проведення найближчим часом днів Аджарії в області. Вірю, що наша співпраця буде взаємовигідною і зможе посприяти розвитку економічної сфери обох наших країн», – наголосив очільник Тернопільщини.

Крім того, під час зустрічі Рамаз Болквадзе привітав Україну та жителів Тернопільщини із відзначенням 25-ї річниці Незалежності України. В свою чергу Степан Барна запросив керівника апарату Верховної Ради Аджарії відвідати урочисте святкування, яке відбудеться завтра на горі Боні у м. Кременець.

За останні декілька років – це вже третій офіційний візит представників влади Автономної Республіки Аджарія на Тернопільщину.

У зустрічі також взяли участь голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, заступник голови облради Любомир Крупа, керуючий справами  виконавчого апарату облради, керівники структурних підрозділів.

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*