Що пов’язує Богомола та Безрука?

Минули ті часи, коли «проплачені» тітушки «виходили на роботу» у спортивних штанах і з бейсбольними бітами у руках… Тепер вони виглядають вельми презентабельно – камуфляжна форма, спецзасоби, зброя і посвідчення співробітника охоронної фірми. А у деяких випадках – навіть посвідчення з печаткою юридичної компанії! Мовляв, ми не тільки круті, а ще й – легальні. От, тільки суть не змінилась – і далі погрожують, б’ють і захоплюють.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Саме так діє на Тернопільщині харківська юридична компанія «Легіон», яка взялась надавати охоронні послуги агрохолдингу «Мрія». Це – офіційне трактування. Насправді ж – генеральний директор «Мрії» Саймон Чернявський купив собі заїжджих рекетирів, щоб чинити терор і беззаконня. І «легіонери» справно відробляють гроші Саймона – застосовуючи кулаки і зброю, гноблять місцевих селян, відбирають у них землю, захоплюють чужі підприємства та техніку. Зокрема, від цього свавілля вже неабияк натерпілись мешканці Борщівського, Гусятинського, Монастириського та Бучацького районів. А нещодавно найманці «Легіону» побили у Тернополі учасника АТО.

Харківський «Легіон» очолює чужинець Владислав Безрук, а тернопільською поліцією керує наш, місцевий Богомол. Що пов’язує цих двох керівників? На жаль, не маємо достеменної інформації, але, судячи з багатьох подій – таки ймовірно щось пов’язує… Бо надто вже лояльно, можна навіть сказати – «ласкаво», реагує місцева поліція на кримінальну зухвалість «легіонерів». Жодного(!) разу правоохоронці не застосували свої повноваження, щоб, як і належить, жорстко припинити «безпрєдєл» підлеглих Безрука. Натомість, одного разу поліціянти навіть захистили переляканих народним гнівом «охоронців».

Спеціально для полковника Богомола продемонструємо, як має діяти поліція у подібних випадках. Для цього скористаємось, дуже показовим, відеосюжетом, який підготували наші колеги з програми «Надзвичайні новини» каналу ICTV.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*