Сергій Надал взяв участь в Архиєрейській Божественній літургії у Зарваниці

Всеукраїнська проща до Марійського духовного центру у Зарваниці відбулась цими вихідними на Тернопільщині. Святиню відвідало близько 100 тисяч прочан.

Архієрейську святу літургію очолив Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Патріарх Святослав Шевчук. Також у літургії взяв участь префект Конгрегації Східних Церков кардинал Леонардо Сандрі, Архієпископ і Митрополит Іван Девчіч з Хорватії, Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк, єпископи, священики та інші представники духовенства.

Серед присутніх був міський голова Сергій Надал.

– Цього року ми маємо особливу прощу до Зарваниці, яка присвячена 150-річчю коронації Зарваницької чудотворної Ікони Пресвятої Богородиці та 125-літтю з дня народження Патріарха Йосипа (Сліпого), – каже очільник Тернополя. – Українці моляться за єдність і цілісність України. І ця спільна молитва робить сильнішою Україну та кожного українця. Це особливо важливо зараз, коли відбувається наступ на традиційні християнські цінності. Збережемо нашу духовність — збережемо єдність і збудуємо сильну та заможну Україну.

Владика Василій Семенюк подякував міському голові Тернополя за допомогу в організації прощі. І наголосив, що завдяки спільній співпраці проща пройшла на високому рівні.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*