Приязне ставлення “Мрії” до сепаратистів шокувало Тернопільщину

Агрохолдинг “Мрія” під керівництвом Саймона Чернявсьького уже устиг набути такої популярності на Тернопільщині, якій могли б позаздрити навіть Бітлз. Однак, на жаль прославився він не своїм вкладом у сільське господарство області, а рейдерськими захопленнями, сканадалами та масштабними махінаціями. Ми уже неодноразово повідомляли про «нечисті» методи гри нового менеджменту компанії. Проте цього разу керівництво “Мрії” вдарило тернополян у саме серце.

Війна на Донбасі –відкрита рана не лише для Тернопільщини але і для кожного громадянина України, і саме на неї насипали пуд солі нові власники агрхолдингу, прихистивши під своїм крилом ДНРівсських сепаратистів.

Фото з відкритих джерел: http://www.ex.ua/edit_storage/155402948696

Фото з відкритих джерел: http://www.ex.ua/edit_storage/155402948696

Хрустальов Сергій Сергійович, певний час працював охоронцем у скандально відомому агрохолдингу. І все б нічого, якби не цікаві факти його біографії. Уродженець Донеччини, вище згаданий пан Хрустальов, виявився мінометником окремої бригади спеціального призначення “Восток” у якій перебував аж до березня 2016 року.Слідчі СБУ документально підтверджують його безпосередню участь у мінометних обстрілах позицій сил антитерористичної операції в районі Донецького аеропорту. Однак «музика грала не довго», і слідчим усе ж вдалось затримати Сергія Сергійовича прямо на робочому місці.

352240

Приязне ставлення до сепаратистів для «Мрії» не випадковість, а звичка. Адже керівник служби охорони, Олександр Ліхачов (саме він найняв ДНРівського терориста), ще за часів Януковича командував міліцейським УБОЗом Донецької області, який пізніше практично у повному складі перейшов на бік ДНР. А заступник Ліхачова, Всеволод Некрасов до війни працював в міліції Маріуполя, яка з початком бойових дій також перейшла на бік окупантів.

Проте усім відомо, що риба гниє з голови. І саме з керівника, почав “гнити” агрохолдинг “Мрія”. Адже генеральний директор компанії, Саймон Чернявский маючи тісні зв’язки із російським та донецьким бізнесом співпрацював із проросійським олігархом Рінатом Ахметовим, та колишнім регіоналом Сергієм Тігіпко.

Страшно уявити скількох терористів, прихистив у себе американець одеського походження, вихований російським та донецьким бізнесом . Можливо нам іще не одноразово доведеться почути про затримання чергового сепаратиста, який працює на нову «Мрію».

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*