Приязне ставлення “Мрії” до сепаратистів шокувало Тернопільщину – ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Приязне ставлення “Мрії” до сепаратистів шокувало Тернопільщину

Агрохолдинг “Мрія” під керівництвом Саймона Чернявсьького уже устиг набути такої популярності на Тернопільщині, якій могли б позаздрити навіть Бітлз. Однак, на жаль прославився він не своїм вкладом у сільське господарство області, а рейдерськими захопленнями, сканадалами та масштабними махінаціями. Ми уже неодноразово повідомляли про «нечисті» методи гри нового менеджменту компанії. Проте цього разу керівництво “Мрії” вдарило тернополян у саме серце.

Війна на Донбасі –відкрита рана не лише для Тернопільщини але і для кожного громадянина України, і саме на неї насипали пуд солі нові власники агрхолдингу, прихистивши під своїм крилом ДНРівсських сепаратистів.

Фото з відкритих джерел: http://www.ex.ua/edit_storage/155402948696

Фото з відкритих джерел: http://www.ex.ua/edit_storage/155402948696

Хрустальов Сергій Сергійович, певний час працював охоронцем у скандально відомому агрохолдингу. І все б нічого, якби не цікаві факти його біографії. Уродженець Донеччини, вище згаданий пан Хрустальов, виявився мінометником окремої бригади спеціального призначення “Восток” у якій перебував аж до березня 2016 року.Слідчі СБУ документально підтверджують його безпосередню участь у мінометних обстрілах позицій сил антитерористичної операції в районі Донецького аеропорту. Однак «музика грала не довго», і слідчим усе ж вдалось затримати Сергія Сергійовича прямо на робочому місці.

352240

Приязне ставлення до сепаратистів для «Мрії» не випадковість, а звичка. Адже керівник служби охорони, Олександр Ліхачов (саме він найняв ДНРівського терориста), ще за часів Януковича командував міліцейським УБОЗом Донецької області, який пізніше практично у повному складі перейшов на бік ДНР. А заступник Ліхачова, Всеволод Некрасов до війни працював в міліції Маріуполя, яка з початком бойових дій також перейшла на бік окупантів.

Проте усім відомо, що риба гниє з голови. І саме з керівника, почав “гнити” агрохолдинг “Мрія”. Адже генеральний директор компанії, Саймон Чернявский маючи тісні зв’язки із російським та донецьким бізнесом співпрацював із проросійським олігархом Рінатом Ахметовим, та колишнім регіоналом Сергієм Тігіпко.

Страшно уявити скількох терористів, прихистив у себе американець одеського походження, вихований російським та донецьким бізнесом . Можливо нам іще не одноразово доведеться почути про затримання чергового сепаратиста, який працює на нову «Мрію».

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*