Поліція Тернополя попереджає про автозлодіїв в місті – ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Поліція Тернополя попереджає про автозлодіїв в місті

Такий вид злочину не перестає бути “популярним” на Тернопільщині.

Правопорушників до крадіжки спонукають, в першу чергу, залишені в салоні речі, а також легковажність власників, котрі часто залишають автівки відчиненими, повідомляє ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на прес-службу поліціх області.

“Із заявою до правоохоронців звернулася 21-річна тернополянка і повідомила, що з її автомобіля, який вона залишила біля торгового закладу, невідомі особи, розбивши заднє скло, викрали сумочку з особистими речами. Як з’ясувалося, сумочка належить подрузі заявниці. Панянки напередодні скуповувалися у торговому центрі, відтак, занісши покупки до салону авто, вирішили ще раз повернутися до супермаркету. В результаті втратили все, що накупили, і навіть більше”, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці радять не залишати відчиненими транспортні засоби, навіть якщо виходите з салону на декілька хвилин, вмикати сигналізацію та інші засоби охорони, завжди перевіряти, чи щільно зачинені двері та вікна автомобіля, ніколи не залишайте у салонах сумочок, барсеток та іншого майна.

Якщо потрібно залишити машину надовго,  виберіть добре освітлене місце, де є  відеонагляд чи охорона.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*