Підрядники розпочали роботи щодо заміни дахів на школах Тернопільщини – ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Підрядники розпочали роботи щодо заміни дахів на школах Тернопільщини

Підрядники розпочали роботи щодо заміни дахів на школах села Кобилля та Вищі Луб’янки Збаразького району.
Обидва об’єкти ремонтуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні 15% з місцевого бюджету.
“На школу у Вищих Луб’янках виділено 1 мільйон 500 тисяч з держбюджету та 269 тисяч – кошти з районного бюджету. Тут планується капітальний ремонт аварійного даху.
На реконструкцію дерев’яної конструкції даху з частковим переплануванням та заміною покрівлі Кобильської ЗОШ І-ІІ ступенів з державного бюджету виділено 513 тисяч гривень, а з місцевого – 129 тисяч гривень”, – повідомив голова Збаразької РДА Анатолій Качка.
Також за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та коштів місцевого бюджету в цьому році також буде замінено дах над спортзалом Старовишнівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, буде здійснено капітальний відремонт із заміною віконних та дверних блоків у Зарубинській ЗОШ І-ІІ ступенів, замінено дах, вікна і двері в адміністративному будинну Новиківської сільської ради.
Загалом, у Збаразькому районі в 2016 році буде відремонтовано 5 об’єктів. На це виділено понад 4 мільйони гривень: 3 мільйони 400 тисяч гривень – державний бюджет, 654 тисячі – місцевий.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*