Ошфорні партнери гендиректора «Мрії» Саймона Чернявського

Віднедавна у багатих та впливових людей всього світу з’явився спільний головний біль і  страх – викриття їхніх офшорних махінацій.

У різних кінцях світу постійно вибухають скандали, пов’язані з тим, що той чи інший підприємець погорів на виведенні грошей у «безпечне місце», наприклад Кіпр. Багатьом чиновникам це уже коштувало посад, наприклад прем’єру Ісландії. Але українських бізнесменів не лякають тюрма та штрафи. Саме тому деякі скандальні компанії роками тихцем виводять закордон мільйони та мільярди. Не виключення став і  «Мрія» Агрохолдинг…

Новий менеджмент компанії позиціонує себе як молоду команду перспективних реформаторів галузі. Проте уже зараз стає зрозуміло, з якою метою ці люди прийшли на свої посади. А минуле керівництва починає видаватись  не настільки безхмарним та чистим, як би цього хотілось їхнім піар-менеджерам. Так, у руки журналістів потрапили документи, які підтверджують багатомільйонні махінації компанії, доводять факт наявності офшорів та пропрацьованих роками методів уникання податків

Генеральний директор компанії – американець із одеським корінням Саймон Чернявський, отримав багатий кар’єрний досвід в Росії та на теренах України. Останнім місцем роботи Саймона був агрохолдинг «HarvEast», саме тому Чернявському часто приписують наявність надійних зв’язків на Донбасі.

Чернявський в інтерв’ю назвав одне із своїх правил успіху:

 

«Нужно найти партнеров, вдвоем или втроем всегда намного легче, чем одному» (Саймон Чернявський)

 

 

Саме тому керівник «Мрії» заручився допомогою двох партнерів спеціалістів своєї справи. Один із них – фінансовий директор агрохолдингу Тон Хулс. Цей партнер Саймона  має досвіт роботи на  Кіпрі, а саме в Allseeds Cyprys. Саме ці кілька років на «острові офшор» дали пану Хулсу безцінний досвід, який він втілює в життя разом із Чернявським.

Адже саме у напрямку Кіпру зникають багатомільйонні транші інвесторів та кредиторів «Мрії». Відбувається це не без допомоги ще одного Саймонового партнера у цій тіньовій справі –  Хараламбоса Саміра, директора офшорної  кіпрської компанії «APEXEAST WEST SERVICE SOLUTIONS LTD».

Проте процес відмивання кредитних грошей в офшори починається ще в Україні. «Мрія» – одне із найбільших сільгосппідприємств в нашій державі. До нього, зокрема, офіційно входять, або  просто контролюються «своїми» людьми  ТОВ «Мрія Буковина», «ЕлАгрі-Козова», ТОВ «Насінневий дім СІД ХАУЗ», «Товстеньківський крохмальний завод», «КОРН ТРЕЙДИНГ», «ЕлАгрі-Деренівка». Саме ці фірми генеральний директор агрохолдингу Саймон Чернявський та його партнери  використовують для «відмивання» мільйонів.

Майже синхронно – 15-17 квітня 2015 року – всі ці шість вищеназваних фірм перерахували на Кіпр компанії уже знайомого нам Хараламбоса Саміра «APEXEAST WEST SERVICE SOLUTIONS LTD» однакову суму – по 24270 доларів кожна. Загальна цифра  у 145620$ була перерахована за «підбір персоналу».

Цікаво, що це за такий унікальний і дорогоцінний працівник у смт. Козовій або ж у с. Деренівці, вартість наймання якого становить 24 270 доларів (приблизно 600 000 грн). І це, згідно документації, лише аванс(!) за підбір такого «золотого» персоналу для цих сільських підприємств. Мешканці смт. Козова, села Деренівки та села Товстого, дізнавшись про півмільйонні гонорари, вже вишикувались в живу чергу і вимагають отримання своїх законних 600 000 грн, які аргохолдинг Мрія начебто платить за наймання кіпріотським офшорам.

Також підозрілим є і той факт, що одразу на 6-ти підприємствах протягом 2-х днів виникла така термінова необхідність підбору персоналу, і у всіх шести випадках із однаковою «платою» за послуги. Стає очевидно, що це банальна тіньова схема із виведення коштів керівництва «Мрії» (Докементи 1-6).

 

 

 

А ось ще один епізод офшорних махінацій «Мрії» . 21 квітня 2015 року фірма «Рідні лани» (тепер – «Врожайна нива»), яка входила до «Мрія» Агрохолинг на момент платежу, переводить  суму в майже 5.5 мільйонів гривень на рахунок ТзОВ «Продторгсервісплюс», яке знаходиться у селі Шпитьки, Київської області. Призначення платежу – «за консультаційні послуги» (Документ 7).

 

OeTwR9z6sEU

 

Цікавим є те, що саме ТзОВ «Продторгсервісплюс», згідно із даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, перебуває в стані припинення.

 

261649727

 

До речі, із січня 2015 року, а саме із початком тісної офшорної співпраці Чернявського і Хараламбоса, життя кіпріота різко змінилося у кращу сторону.

Раніше бідний кіпріот Хараламбос міг дозволити собі лише чашку кави на сніданок. Тепер же поважний офшорний бізнесмен , як справжній радянський аристократ, снідає бутербродом з ікрою та запиває його шампанським Moet, вартістю 100 доларів за пляшку, викурюючи при цьому виключно колекційні сигари…

 

Чоловік відверто не приховує свого розкішного життя. Мільйонні транші крадених агрохолдингом у інвесторів доларів та «офшорий бізнес» з «Мрією» дозволяють Хараламбусу одягатись у найкращих бутиках світу, як от «Hermes» та «Louis Vuitton», а також хизуватися колекцією дорогих наручних годинників.

Цікаво, а чи знають у раді кредиторів та інвесторів “Мрія” Агрохолдинг, яким той винен 1.1 мільярда доларів, куди, кому та на які цілі компанія перераховує їхні гроші?

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*