На Тернопільщині стартував новий туристичний проект

За підтримки голови обласної ради Віктора Овчарука та ряду громадських організацій в селі Устя Зелене Монастириського району стартував новий великий проект “Тернопільщина Дністрова”. Розпочався він міжнародним круглим столом “Перспективи Дністра”.

У його роботі взяли участь представники громадськості, обласної та місцевих влад, представники ЗМІ, міжнародної екологічної Асоціації EKO Tiras з Молдови.

“Тернопільщина – унікальний край. У нас справді є що презентувати туристам з України та усього світу, – наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук. – Одне з таких унікальних місць є Дністровський каньйон. Водночас, потрібно дуже ретельно та відповідально поставитися до організації відпочинку туристів, які приїдуть на Тернопільщину.

Адже це дасть можливість створити нові робочі місця та наповнить місцеві бюджети”.
Очільник обласної ради дав доручення керівнику КП “Обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр” провести зустрічі із місцевими громадами, органами місцевого самоврядування для розвитку інфрастуктури та створення комфортних умов для відпочинку туристів.
Сьогодні, 5 липня, у рамках цього проекту з Устя Зеленого стартувала міжнародна екоакція Дністром, яку проводить мандрівний табір “Данастріс-Альтернатива”. Триватиме табір до 01 вересня.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*