На першу Пречисту своє 560-ліття відзначив Борщів

28 серпня, на свято Успіння Пресвятої Богородиці, як кажуть у народі, – першу Пречисту, виповнилося  понад 560 років з часу заснування древнього міста – Борщева. Яскравим, феєричним святом відзначили цю поважну дату борщівчани та гості міста. Велелюддям та талановитими номерами аматорських творчих колективів вирізнялись численні святкові майданчики. В урочистостях взяли участь голова обласної ради Віктор Овчарук, керівники району та Борщева.

Повідомляє сайт БОРЩІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на обласну раду.

Вітаючи земляків із Днем народження України та міста, очільник обласної ради зазначив: «Вітаю вас із 26 річницею Незалежності нашої держави та великим релігійним святом – Успінням Пресвятої Богородиці, а ще із 560-літтям Борщева. Свій 26 День народження наша держава зустріла у складний час економічних негараздів, військової агресії. Разом з тим  усі ми хочемо миру – і просимо Господа, щоб перестала литися кров наших захисників. Звертаємося у це свято і до Матері Божої, бо здавна вона була, є і, переконаний, буде нашою заступницею та захисницею. 24 серпня ми остаточно утвердились – наша армія сильна та відважна, а нашу державу підтримують та поважають у світі. Адже  у День Державного Прапора України було відкрито виставку військової техніки, яка продемонстровала міць та силу нашої країни. А у День Незалежності по Хрещатику пройшла наша гордість – наші збройні сили. Разом з ними крокували представники армій 12 країн-партнерів. Це реальні ознаки того, що країна змінилась та продовжує змінюватись. Вважаю, що це поряд із підтримкою України міжнародним співтовариством (у вигляді санкцій) має стати серйозною пересторогою для ворога.

Переконаний, що позитивні зміни відбуваються і у краї. Вперше за багато років ми відкриваємо дитячі садочки, школи, очисні споруди, інші соціально-культурні заклади тощо. У цьому напрямку працюватимемо і надалі.

Шановні борщів’яни!  Від імені депутатів обласної ради та від себе особисто з нагоди Дня нашого рідного міста бажаю вам і вашим родинам добра, благополуччя, успіхів, натхненної праці на благо розвитку Борщева, нашого краю, України».

Віктор Овчарук вручив відзнаки обласної ради кращим жителям Борщева.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                      

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*