До «Агромайдану» доєднались активісти Маріуполя

У Тернополі відбулось чергове засідання коаліції  «Агромайдан», до складу якої приєдналась ще одна громадська організація – «Майбутнє Приазов’я» з Маріуполя. Її представник Оксана Зайцева, упродовж дискусії, особливо наголошувала на тому, що тернопільські і донецькі активісти повинні налагодити  прямий обмін «першоджерельною» інформацією, аби недобросовісні чиновники не мали змоги маніпулювати інтересами простих селян та їх земельними проблемами.

А проблеми ці, як з’ясувалось, майже ідентичні – скажімо, у Донецькій області, шляхом різних хитромудрих комбінацій, величезними земельними наділами монопольно  користується агрофірма олігарха Ахметова «HarvEast». Саме цю донецьку латифундію у недалекому минулому очолював Саймон Чернявський, який нині, вже на Тернопільщині, керує агрохолдингом «Мрія». І методи «керування» сумновідомі – рейдерські захоплення, обман пайовиків, бандитський «безпрєдєл» так званих охоронців, нещодавнє побиття учасника АТО.

Нинішня війна на Сході принесла багато біди, але вона і згуртувала громадських активістів, які  повинні змусити владу подавати правдиву інформацію – сказала у ютуб-ефірі «Агромайдану» представник ГО»Майбутнє Приазов’я» Оксана Зайцева.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*