Через кілька днів тернополяни будуть їздити в тролейбусах по-новому

Через кілька тижнів тернополяни розраховуватимуться за проїзд пластиковими картками. Вони діятимуть поряд зі звичайними одноразовими проїзними квитками, які можна буде купити безпосередньо у тролейбусах.

тролейбус, проїзд, зима, дощДля проїзду у тролейбусах планують запровадити два види карток і чотири тарифних плани. Користуючись безконтактними картками буде можливість й економити, – кажуть у КП «Тернопільелектротранс», передає ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ.

«Кожна картка даватиме пасажиру можливість економити на проїзді від семи відсотків вартості. Загалом запуск цієї системи заплановано на грудень. Нововведення у цьому плані просто необхідні. Оскільки теперішні місячні проїзні квитки не користуються популярністю серед пасажирів. Тому КП «Тернопільелектротранс» пропонує проїзні документи тривалого користування у вигляді безконтактних карток. Вартість самого носія – 15 гривень. Заплановано два види краток – громадські і пільгові – студентські, учнівські. Термін дії карток – дев’яносто днів, потім картка підлягає обнуленню. Пасажири зможуть на власний розсуд обирати вид проїзних документів у тролейбусах. Картка «Економ» буде більш зручна для людей, які їздять на роботу, «Стандарт», які кілька разів на день користуються тролейбусами. І ще буде картка «Преміум» – це для активних людей, які часто користуються громадським транспортом навіть під час вихідних», – розповідає начальник сервісного відділу обслуговування АСОП та ОП служби руху КП «Тернопільелектротранс» Тетяна Фурман.

До слова, картки будуть не персоніфіковані, їх можна передавати з рук у руки. Крім цього, під час одного рейсу карткою можна скористатися кільком особам. Загалом безконтактна картка буде розрахована на певну кількість поїздок.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*